25TQC15MB
Numer produktu DigiKey
10-25TQC15MBTR-ND - Taśma i szpula (TR)
10-25TQC15MBCT-ND - Taśma cięta (CT)
10-25TQC15MBDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
25TQC15MB
Opis
CAP TANT POLY 15UF 25V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
15 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 25 V 1411 (3528 metryczne) 100mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
25TQC15MB Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm przy 100kHz
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 105°C
Status części
Aktywny
Pojemność
15 µF
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Napięcie - znamionowe
25 V