597D687X9004E2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
KEMET
W magazynie: 536
KYOCERA AVX
680 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
597D687X9004E2T
Numer produktu DigiKey
718-1388-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
597D687X9004E2T
Opis
CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
597D687X9004E2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
25mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,299" x 0,173" (7,60mm x 4,40mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,173" (4,40mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
4 V