TR3E687K004C0100 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Similar
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
W magazynie: 536
W magazynie: 826
680 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
7343-43 (EIA)
TR3E687K004C0100
Numer produktu DigiKey
718-1385-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3E687K004C0100
Opis
CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3E687K004C0100 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
4 V