597D687X96R3E2T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 96
680 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 25mOhm