595D687X9004D2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
KEMET
W magazynie: 536
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
W magazynie: 826
680 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 130mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
595D687X9004D2T
Numer produktu DigiKey
595D687X9004D2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
595D687X9004D2T
Opis
CAP TANT 680UF 10% 4V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
595D687X9004D2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
130mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
4 V