298D105X0016M2T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 4
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 684
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
KYOCERA AVX
W magazynie: 355
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0603 (1608 metryczne) 12Ohm