TM8M105K016UBA
Numer produktu DigiKey
718-1728-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TM8M105K016UBA
Opis
CAP TANT 1UF 10% 16V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0603 (1608 metryczne) 12Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TM8M105K016UBA Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
12Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (0,99mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
M
Napięcie - znamionowe
16 V