TR8M105M016C9500
Numer produktu DigiKey
718-1675-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1675-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1675-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TR8M105M016C9500
Opis
CAP TANT 1UF 20% 16V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0603 (1608 metryczne) 9,5Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TR8M105M016C9500 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,89mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
M
Napięcie - znamionowe
16 V