TACL105M016XTX jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 355
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 616
Udoskonalony
W magazynie: 10 412
Similar
Vishay Sprague
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 684
1 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 0603 (1608 metryczne) 7,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TACL105M016XTX
Numer produktu DigiKey
TACL105M016XTX-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TACL105M016XTX
Opis
CAP TANT 1UF 20% 16V 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TACL105M016XTX Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,033" (1,60mm x 0,85mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
16 V