SUD40N10-25-E3
Numer produktu DigiKey
SUD40N10-25-E3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUD40N10-25-E3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUD40N10-25-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUD40N10-25-E3
Opis
MOSFET N-CH 100V 40A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
38 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 100 V 40A (Tc) 3W (Ta), 136W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SUD40N10-25-E3 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
60 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2400 pF @ 25 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
3W (Ta), 136W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
25mOhm przy 40A, 10V