MC22FF152J-TF
Numer produktu DigiKey
338-4455-2-ND - Taśma i szpula (TR)
338-4455-1-ND - Taśma cięta (CT)
338-4455-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MC22FF152J-TF
Opis
CAP MICA 1500PF 5% 1KV 2220
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1500 pF Mica Kondensatory 1 kV 2220 (5750 metryczne)
Kategoria
Materiał dielektryczny
Mica
Producent
Cornell Dubilier Knowles
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2220 (5750 metryczne)
Status części
Aktywny
Funkcje
RF, wysoka jakość, niska strata
Pojemność
1500 pF
Rozmiar / wymiar
0,224" x 0,197" (5,70mm x 5,00mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,157" (4,00mm)
Napięcie - znamionowe
1 kV