SUD50P08-25L-E3
Numer produktu DigiKey
SUD50P08-25L-E3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUD50P08-25L-E3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUD50P08-25L-E3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUD50P08-25L-E3
Opis
MOSFET P-CH 80V 50A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
63 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 80 V 50A (Tc) 8,3W (Ta), 136W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SUD50P08-25L-E3 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
3V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
160 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
4700 pF @ 40 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
8,3W (Ta), 136W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
25,2mOhm przy 12,5A, 10V