SUD09P10-195-GE3
Numer produktu DigiKey
SUD09P10-195-GE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
SUD09P10-195-GE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
SUD09P10-195-GE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SUD09P10-195-GE3
Opis
MOSFET P-CH 100V 8.8A TO252
Standardowy czas realizacji przez producenta
63 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 100 V 8,8A (Tc) 2,5W (Ta), 32,1W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2,5V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
34.8 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
1055 pF @ 50 V
Status części
Aktywny
Straty mocy (maks.)
2,5W (Ta), 32,1W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
4,5V, 10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
195mOhm przy 3,6A, 10V