STD10P10F6
Numer produktu DigiKey
497-16300-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-16300-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-16300-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
STD10P10F6
Opis
MOSFET P-CH 100V 10A DPAK
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał P 100 V 10A (Tc) 40W (Tc) Montaż powierzchniowy D-PAK
Modele EDA/CAD
STD10P10F6 Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
16.5 nC @ 10 V
Seria
Vgs (maks.)
±20V
864 pF @ 80 V
Straty mocy (maks.)
40W (Tc)
Typ FET
Temperatura robocza
175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
100 V
Obudowa dostawcy urządzenia
D-PAK
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Bazowy numer produktu
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
180mOhm przy 5A, 10V