SIHP21N65EF-GE3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
onsemi
W magazynie: 569
Arkusz danych
Similar
onsemi
W magazynie: 266
Arkusz danych
Infineon Technologies
W magazynie: 2 000
Rochester Electronics, LLC
W magazynie: 56 890
IXYS
IXYS
STMicroelectronics
W magazynie: 670
STMicroelectronics
W magazynie: 990
W magazynie: 315
Toshiba Semiconductor and Storage
W magazynie: 23
Renesas Electronics Corporation
Kanał N 650 V 21A (Tc) 208W (Tc) Otwór przelotowy TO-220AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SIHP21N65EF-GE3
Numer produktu DigiKey
SIHP21N65EF-GE3-ND
Producent
Numer produktu producenta
SIHP21N65EF-GE3
Opis
MOSFET N-CH 650V 21A TO220AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
106 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2322 pF @ 100 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
208W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
650 V
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220AB
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
180mOhm przy 11A, 10V