IXKP24N60C5 jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
MFR Recommended
IXYS
W magazynie: 254
Arkusz danych
Bezpośrednie
Infineon Technologies
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Siliconix
W magazynie: 0
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
W magazynie: 532
Similar
onsemi
W magazynie: 790
onsemi
W magazynie: 266
Infineon Technologies
W magazynie: 1
Vishay Siliconix
W magazynie: 349
Kanał N 600 V 24A (Tc) Otwór przelotowy TO-220-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
IXKP24N60C5
Numer produktu DigiKey
IXKP24N60C5-ND
Producent
Numer produktu producenta
IXKP24N60C5
Opis
MOSFET N-CH 600V 24A TO220AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
165mOhm przy 12A, 10V
Prod.
Vgs(th) (maks.) przy Id
3,5V przy 790µA
Seria
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
52 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Nieaktualne
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
2000 pF @ 100 V
Typ FET
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Technologia
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Napięcie dren-źródło (Vdss)
600 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa / skrzynia
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V