Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 3 487
Arkusz danych
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
YAGEO
YAGEO
Microchip Technology
Bourns Inc.
Microchip Technology
82,4V Zacisk 18,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ51AHE3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ51AHE3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ51AHE3/9AT
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
18,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V