5.0SMDJ51A-T7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
YAGEO
W magazynie: 2 672
Arkusz danych
Similar
YAGEO
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
82,4V Zacisk 60,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5.0SMDJ51A-T7
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ51A-T7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ51A-T7
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ51A-T7 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
60,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V