SMLJ51E3/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Littelfuse Inc.
W magazynie: 0
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
W magazynie: 393
91,1V Zacisk 37A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMLJ51E3/TR13
Numer produktu DigiKey
SMLJ51E3/TR13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMLJ51E3/TR13
Opis
TVS DIODE 51VWM 91.1VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
37A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
300W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
91,1V