SMLJ51AE3/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 1 328
Arkusz danych
Bezpośrednie
Littelfuse Inc.
W magazynie: 31 340
Arkusz danych
Littelfuse Inc.
W magazynie: 393
Similar
Similar
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
82,4V Zacisk 36,4A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMLJ51AE3/TR13
Numer produktu DigiKey
SMLJ51AE3/TR13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMLJ51AE3/TR13
Opis
TVS DIODE 51VWM 82.4VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
36,4A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
300W
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
51V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
56,7V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
82,4V