Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 1 593
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Microchip Technology
Microchip Technology
Bourns Inc.
Comchip Technology
177V Zacisk 8,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ110AHE3/57T
Numer produktu DigiKey
SMCJ110AHE3/57T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ110AHE3/57T
Opis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Napięcie - przebicia (min.)
122V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
177V