5.0SMDJ110A
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ110ATR-ND - Taśma i szpula (TR)
5.0SMDJ110ACT-ND - Taśma cięta (CT)
5.0SMDJ110ADKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ110A
Opis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
177V Zacisk 28,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ110A Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
28,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
122V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
177V