SMDJ110A-HRA
Numer produktu DigiKey
SMDJ110A-HRA-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMDJ110A-HRA
Opis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
177V Zacisk 16,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Kategoria
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
177V
Prod.
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
16,9A
Seria
Moc - szczytowa impulsu
3000W (3kW)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Status części
Aktywny
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Typ
Zener
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Obudowa / skrzynia
DO-214AB, SMC
Napięcie - przebicia (min.)
122V