5.0SMDJ110A-T7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Taiwan Semiconductor Corporation
Microchip Technology
Comchip Technology
Comchip Technology
177V Zacisk 28,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
5.0SMDJ110A-T7
Numer produktu DigiKey
5.0SMDJ110A-T7-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
5.0SMDJ110A-T7
Opis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
5.0SMDJ110A-T7 Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
28,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
5000W (5kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Tak
Zastosowania
Telekomunikacja
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
122V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
177V