SMCJ110A-E3/9AT jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
Littelfuse Inc.
STMicroelectronics
Microchip Technology
Microchip Technology
Bourns Inc.
Comchip Technology
177V Zacisk 8,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AB (SMCJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
DO-214AB
SMCJ110A-E3/9AT
Numer produktu DigiKey
SMCJ110A-E3/9AT-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMCJ110A-E3/9AT
Opis
TVS DIODE 110VWM 177VC DO214AB
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
8,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1500W (1,5kW)
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
110V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
122V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
177V