Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 1 924
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 2 610
Arkusz danych
KYOCERA AVX
W magazynie: 672
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 49
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
Littelfuse Inc.
Similar
Panjit International Inc.
Similar
STMicroelectronics
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
42,1V Zacisk 14,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ26CAHE3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ26CAHE3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ26CAHE3/52
Opis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V