SMBJ26CA-E3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ26CA-E3/5BGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ26CA-E3/5BGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ26CA-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ26CA-E3/5B
Opis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
42,1V Zacisk 14,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Typ
Zener
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
1
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V