SMBJ26CA-TR
Numer produktu DigiKey
497-15658-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-15658-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-15658-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ26CA-TR
Opis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
42,1V Zacisk 14,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ26CA-TR Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V