SMBJ26CA-M3/52 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 2 610
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 452
Similar
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
W magazynie: 49
KYOCERA AVX
W magazynie: 672
Littelfuse Inc.
Similar
Diotec Semiconductor
Diodes Incorporated
STMicroelectronics
YAGEO
42,1V Zacisk 14,3A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ26CA-M3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ26CA-M3/52-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ26CA-M3/52
Opis
TVS DIODE 26VWM 42.1VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
14,3A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
26V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
28,9V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
42,1V