SMBJ18CA-M3/52 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 7 462
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
Littelfuse Inc.
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Similar
Diotec Semiconductor
29,2V Zacisk 20,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ18CA-M3/52
Numer produktu DigiKey
SMBJ18CA-M3/52GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ18CA-M3/52
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V