Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 2 521
Arkusz danych
Bezpośrednie
W magazynie: 7 462
Arkusz danych
KYOCERA AVX
Littelfuse Inc.
Bourns Inc.
W magazynie: 190
Taiwan Semiconductor Corporation
Diodes Incorporated
Microchip Technology
Similar
YAGEO
Similar
YAGEO
STMicroelectronics
Comchip Technology
Comchip Technology
29,2V Zacisk 20,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ18CAHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ18CAHE3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ18CAHE3/5B
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
AEC-Q101
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V