SMBJ18CA-E3/5B
Numer produktu DigiKey
SMBJ18CA-E3/5BGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ18CA-E3/5BGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ18CA-E3/5BGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ18CA-E3/5B
Opis
TVS DIODE 18VWM 29.2VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
14 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
29,2V Zacisk 20,5A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ18CA-E3/5B Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,5A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
29,2V