SMBJ18CD-M3/H
Numer produktu DigiKey
SMBJ18CD-M3/HGITR-ND - Taśma i szpula (TR)
SMBJ18CD-M3/HGICT-ND - Taśma cięta (CT)
SMBJ18CD-M3/HGIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ18CD-M3/H
Opis
TVS DIODE 18VWM 28.8VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
28,8V Zacisk 20,8A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
20,8A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały dwukierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
18V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
20,3V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
28,8V