Dostępne zamienniki:
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 534
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 19 192
Arkusz danych
Semtech Corporation
Taiwan Semiconductor Corporation
Bourns Inc.
YAGEO
YAGEO
STMicroelectronics
Microchip Technology
Microchip Technology
Comchip Technology
35,5V Zacisk 28,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMB10J22AHE3/5B
Numer produktu DigiKey
SMB10J22AHE3/5B-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMB10J22AHE3/5B
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
28,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
1000W (1kW)
Seria
Zabezpieczenie linii zasilającej
Brak
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Obudowa / skrzynia
DO-214AA, SMB
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V