SMBJ22E3/TR13 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Bourns Inc.
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Littelfuse Inc.
W magazynie: 2 534
Arkusz danych
Taiwan Semiconductor Corporation
YAGEO
YAGEO
39,4V Zacisk 15,2A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMBJ)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ22E3/TR13
Numer produktu DigiKey
SMBJ22E3/TR13-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ22E3/TR13
Opis
TVS DIODE 22VWM 39.4VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
15,2A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
39,4V