SMBJ22A-TR
Numer produktu DigiKey
497-7450-2-ND - Taśma i szpula (TR)
497-7450-1-ND - Taśma cięta (CT)
497-7450-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ22A-TR
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC SMB
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
35,5V Zacisk 17,7A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy SMB
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SMBJ22A-TR Modele
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
17,7A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Digi-Reel®
Zastosowania
Przeznaczenie ogólne
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Montaż powierzchniowy
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Bazowy numer produktu
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V