SMBJ22A-AT/TR7 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 4 223
Arkusz danych
35,5V Zacisk 16,9A Ipp TVS - diody Montaż powierzchniowy DO-214AA (SMB)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
SMBJ22A-AT/TR7
Numer produktu DigiKey
13-SMBJ22A-AT/TR7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
SMBJ22A-AT/TR7
Opis
TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
32 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Prąd - szczytowy impulsowy (10/1000µs)
16,9A
Prod.
Moc - szczytowa impulsu
600W
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Status części
Aktywny
Klasa
Motoryzacja
Typ
Zener
Kwalifikacja
AEC-Q101
Kanały jednokierunkowe
Napięcie - wsteczne robocze (typ.)
22V
Napięcie - przebicia (min.)
24,4V
Obudowa dostawcy urządzenia
Napięcie - progowe (maks.) przy Ipp
35,5V