BZX84B33-G3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Similar
Central Semiconductor Corp
onsemi
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 33 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B33-G3-18
Numer produktu DigiKey
BZX84B33-G3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B33-G3-18
Opis
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX84B33-G3-18 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 23.1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW