BZX84B33-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 5 890
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
Similar
onsemi
onsemi
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Diody - Zenera 33 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX84B33-E3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX84B33-E3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX84B33-E3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX84B33-E3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B33-E3-08
Opis
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
41 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 23.1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW