BZX84B33-7-F
Numer produktu DigiKey
BZX84B33-FDITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX84B33-FDICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX84B33-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B33-7-F
Opis
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23
Standardowy czas realizacji przez producenta
40 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 33 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZX84B33-7-F Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
100 nA @ 23.1 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
Obudowa / skrzynia
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms