BZX84B33-G3-08
Numer produktu DigiKey
112-BZX84B33-G3-08TR-ND - Taśma i szpula (TR)
112-BZX84B33-G3-08CT-ND - Taśma cięta (CT)
112-BZX84B33-G3-08DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX84B33-G3-08
Opis
DIODE ZENER 33V 300MW SOT23-3
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 33 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
BZX84B33-G3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
80 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 23.1 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
300 mW