BZX384B6V2-G3-18 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
W magazynie: 0
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 77
Similar
Central Semiconductor Corp
Similar
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 16
Diodes Incorporated
onsemi
W magazynie: 6
onsemi
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 39
Nexperia USA Inc.
W magazynie: 790
Diody - Zenera 6.2 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384B6V2-G3-18
Numer produktu DigiKey
BZX384B6V2-G3-18-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B6V2-G3-18
Opis
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
BZX384B6V2-G3-18 Modele
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
10 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 4 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW