BZX384B6V2-E3-08 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Similar
Panjit International Inc.
W magazynie: 175
Arkusz danych
Similar
Diodes Incorporated
W magazynie: 0
Arkusz danych
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 0
Central Semiconductor Corp
W magazynie: 16
Diodes Incorporated
onsemi
W magazynie: 6
onsemi
Diody - Zenera 6.2 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
BZX384B6V2-E3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384B6V2-E3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX384B6V2-E3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX384B6V2-E3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B6V2-E3-08
Opis
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
Szczegółowy opis
Kategoria
Impedancja (max.) (Zzt)
10 Ohms
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 4 V
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±2%
Bazowy numer produktu
Moc - maks.
200 mW