MM3Z6V2ST1G
Numer produktu DigiKey
MM3Z6V2ST1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MM3Z6V2ST1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
MM3Z6V2ST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MM3Z6V2ST1G
Opis
DIODE ZENER 6.2V 300MW SOD323
Standardowy czas realizacji przez producenta
44 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 6.2 V 300 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MM3Z6V2ST1G Modele
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 4 V
Prod.
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Temperatura robocza
-65°C - 150°C (TJ)
Tolerancja
±2%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOD-323
Moc - maks.
300 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
10 Ohms