BZX384B6V2-HE3-08
Numer produktu DigiKey
BZX384B6V2-HE3-08GITR-ND - Taśma i szpula (TR)
BZX384B6V2-HE3-08GICT-ND - Taśma cięta (CT)
BZX384B6V2-HE3-08GIDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
BZX384B6V2-HE3-08
Opis
DIODE ZENER 6.2V 200MW SOD323
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera 6.2 V 200 mW ±2% Montaż powierzchniowy SOD-323
Modele EDA/CAD
BZX384B6V2-HE3-08 Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
3 µA @ 4 V
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 150°C
Seria
Klasa
Motoryzacja
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Kwalifikacja
AEC-Q101
Status części
Nieaktualne
Tolerancja
±2%
Moc - maks.
200 mW
Bazowy numer produktu
Impedancja (max.) (Zzt)
10 Ohms