RE65N10R0C02 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Dale
W magazynie: 116
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Ohmite
W magazynie: 167
Arkusz danych
10 Ohms ±1% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
RE65N10R0C02
Numer produktu DigiKey
541-RE65N10R0C02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RE65N10R0C02
Opis
NH-10 10 1% RE65N10R0 C02
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Prod.
Funkcje
Brak indukcyjności
Rozmiar / wymiar
0,750" x 0,800" (19,05mm x 20,32mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
10 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,405" (10,29mm)
Tolerancja
±1%
Moc (W)
10W
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C