810F10RE
810F10RE
810F10RE
Numer produktu DigiKey
810F10RE-ND
Producent
Numer produktu producenta
810F10RE
Opis
RES CHAS MNT 10 OHM 1% 10W
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±1% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
810F10RE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 275°C
Seria
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Opakowanie
Taca
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,750" x 0,812" (19,05mm x 20,63mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
10 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,400" (10,16mm)
Tolerancja
±1%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
10W