RE65G10R0C02
Numer produktu DigiKey
541-RE65G10R0C02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RE65G10R0C02
Opis
RH-10 10 1% RE65G10R0 C02
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 Ohms ±1% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Prod.
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Seria
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,750" x 0,800" (19,05mm x 20,32mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,405" (10,29mm)
Rezystancja
10 Ohms
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Tolerancja
±1%
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, skrzynka
Moc (W)
10W
Klasa
Skład
Uzwojenie
Kwalifikacja
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C