RE65N1000C02
Numer produktu DigiKey
541-RE65N1000C02-ND
Producent
Numer produktu producenta
RE65N1000C02
Opis
NH-10 100 1% RE65N1000 C02
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 Ohms ±1% 10W Uzwojenie Rezystory do montażu panelowego
Temperatura robocza
-55°C - 250°C
Prod.
Funkcje
Brak indukcyjności
Seria
Powłoka, typ obudowy
Aluminium
Opakowanie
Zbiorcze
Charakterystyka mocowania
Kołnierze
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,750" x 0,800" (19,05mm x 20,32mm) (dł. x szer.)
Rezystancja
100 Ohms
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,405" (10,29mm)
Tolerancja
±1%
Styl odprowadzeń
Zaciski lutownicze
Moc (W)
10W
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, skrzynka
Skład
Uzwojenie
Klasa
Współczynnik temperaturowy
±20ppm/°C