IHLP5050FDER3R3M01
Numer produktu DigiKey
541-1034-2-ND - Taśma i szpula (TR)
541-1034-1-ND - Taśma cięta (CT)
541-1034-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
IHLP5050FDER3R3M01
Opis
FIXED IND 3.3UH 18A 6.8 MOHM SMD
Standardowy czas realizacji przez producenta
23 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µH Ekranowany Odlewane Cewka indukcyjna 18 A Maks. 6,8mOhm Niestandardowe
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
IHLP5050FDER3R3M01 Modele
Kategoria
Prąd - nasycenia (Isat)
35A
Prod.
Ekranowanie
Ekranowany
Seria
Rezystancja stałoprądowa (DCR)
Maks. 6,8mOhm
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Częstotliwość indukcyjności - próba
100 kHz
Typ
Odlewane
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
0,520" x 0,508" (13,20mm x 12,90mm) (dł. x szer.)
Prąd znamionowy (A)
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,256" (6,50mm)